Nemodernās Slampes meitenes

Rihards Bargais

18,50

Romāna otrais izdevums ar jaunu noformējumu!

Kategorijas:

Rihards Bargais romānā “Nemodernās Slampes meitenes” aplūko, apbrīno, izvētī un apraksta notikumus savā dzīvē, rūpīgi piemeklējot vārdus un izteiksmes veidu. Viss piedzīvotais atspoguļots plašā amplitūdā – no morāla un psiholoģiska pagrimuma līdz sirdsšķīstai, naivai ticībai. Sev raksturīgajā pašironiski smeldzīgajā intonācijā Bargais izveido savdabīgu mozaīku, spoži parādot savu prozaiķa talantu.

 

Absurdi piedzīvojumi, tenkas, anekdotes, epizodes no populāru un marginālu mākslinieku, kaimiņu, uzdzīves biedru, draudzes, tuvu draugu, radu, mīļoto vai nejaušu ceļabiedru dzīvēm – šo raibo kokteili Bargais apmaisa ar brīžiem nepatīkami tiešu vērojumu. Viņš nekritizē, bet izceļ katra cilvēka vērtību un neaizsargātību. Katram satiktajam viņš atrod vietu un literāru formu tekstā, ko caurvij atsauces gan uz Bībeli, gan popkultūru.

Rihards Bargais dzimis 1969. gadā Džūkstes pagastā. Pēc vidusskolas studējis Liepājas Pedagoģiskajā institūtā, izglītojies Rīgas Pareizticīgo garīgajā seminārā. Strādājis dažādus darbus — no sanitāra līdz kultūras raidījuma vadītājam televīzijā. Literārās gaitas sācis kā dzejnieks, bet “Nemodernās Slampes meitenes” ir autora trešais prozas darbs.

Redaktors Ilmārs Zvirgzds
Korektore Ieva Lejasmeijere
Vāka mākslinieks Artis Rutks

Romānu “Nemodernās Slampes meitenes” iespējams iegādāties arī e-grāmatas formātā šeit: https://www.janisroze.lv/lv/jra-e-gramatas/citas-e-gramatas/nemodernas-slampes-meitenes-e-gramata.html

Aicinām noklausīties Gundara Āboliņa lasījumu raidījumā ”Radio mazā lasītava”: https://lr1.lsm.lv/lv/raksts/radio-maza-lasiitava/riharda-barga-nemodernas-slampes-meitenes-lidz-19-gadu-vecumam-l.a146405/?fbclid=IwAR1SHcEBphK2dY-WymnHBv20hUFq4IlP_WiCnTBF36RmGBVcHIu2b4a5L-k