Mammmanuālis

Guna Poga

15,00

Rokasgrāmata jaunajiem vecākiem, kurā autore asprātīgu zīmējumu un ironisku aprakstu formā dalās ar savu pieredzi bērniņa audzināšanā. Piemērota arī tiem, kas saprot angļu valodu, bet nezina latviešu.

Pēc bērna nākšanas pasaulē, iespējams, kāds ir uzdevis sev jautājumu: “Kas notiks tālāk?”

Lūk, radīts neliels ieskats no ikdienas, kā mazulis iepazīst pasauli. Tomēr stāsts nav tikai par jaundzimušo – patiesībā tas ir stāsts par mammu un to, kā viņa mācās pasauli no jauna un ar kādām aktivitātēm aizpildās jaunā ikdiena.

Mazulis tik ātri iemācās jaunas lietas, un sākotnējie notikumi aši vien piemirstas, tādēļ “Mammmanuālis” sniedz iespēju pārcilāt atmiņā amizantos brīžus, pasmieties par sevi vai pierakstīt sev kādu svarīgu datumu vai piezīmi. “Mammmanuālis” ir mani pašironiskie zīmējumi, kas atgādinās – ja kādreiz viss neiet no rokas, iespējams vēl kādam ir līdzīgi!”, par savu grāmatu stāsta autore Guna Poga.

Šobrīd grāmatu iespējams iegādāties svētku noformējumā – gatavu dāvināšanai! Dāvanu sainītim pievienota arī kartīte ar Gunas Pogas ilustrāciju, kurā iespējams ierakstīt personalizētu veltījumu dāvanas saņēmējam.

 

 

Ilustrāciju, teksta un dizaina autore: Guna Poga, tulkotāja: Lelde Beņķe

Papildu informācija: 296 lpp., cietie vāki, izmērs 11,5 cm x 14,5 cm x 3 cm, svars 0,35 kg