Uzzīmē baltu lietu

No 30. septembra izdevniecības “Aminori” mākslas telpā būs apskatāma izstāde par grāmatas ‘’Uzzīmē baltu lietu’’ (Andra Manfelde, Neonilla Medvedeva) tapšanu.

Kur satiekas divi talanti, idejas un fantāzija, rodas grāmata!

Izdevniecība “Aminori”  un divas spožas personības – rakstniece Andra Manfelde un māksliniece Neonilla Medvedeva – aicina uz grāmatas “Uzzīmē baltu lietu” izstādes atklāšanu. Tā būs izstāde par radošo procesu aizkulisēm, par to, kā mazs punktiņš baltas lapas vidū pārvēršas par burtu, teikumu, stāstu. Kā melnbalta līnija apmet loku un doma pārtop zīmējumā, iegūst krāsas un rodas ilustrācija. Par to kā top grāmata!

Autobiogrāfiskos motīvos balstītais miniatūru krājums “Uzzīmē baltu lietu” pie lasītājiem nonāca vasarā. Grāmatu gardēži jau novērtējuši izdevuma emocionālo stāstījumu (Andra Manfelde), smalki niansētās ilustrācijas (Neonilla Mevedeva) un oriģinālo dizainu (Anna Aizsilniece).

Lasītāju grupas “Grāmatu lasītāji – lasītājiem” veidotāja Ilze Ostrovska raksta:

“Grāmata “Uzzīmē baltu lietu” adresēta bērniem, bet izlasīju ar lielu patiku. A. Manfelde var patikt vai nepatikt, bet noteikti nevar noliegt, ka viņa ir velnišķīgi talantīga. Tā spēt sabalansēt emocionālu stāstījumu par gaitām mākslas skolā ar lietišķu informāciju – precīzās proporcijās! To vajag prast! Gan izzinoši, gan interesanti, gan pievilcīgi. Un ilustrācijas? Tās vispār ir meistardarbs – tik precīzi trāpīt vēstījuma tonalitātē! Brīnišķīgā māksliniece Neonilla Medvedeva to ir spējusi! (…) Iespaidi, ko bērns varētu gūt no šīs grāmatas, protams, paliks uz mūžu. Par to nav šaubu.”

Izstāde būs apskatāma no 30. septembra līdz 29. oktobrim izdevniecības “Aminori” telpā, Rīgā, K.Valdemāra ielā 69, darba dienās no pl. 11.00 līdz 18.00.

Ieeja bez maksas.